• Неодамнешно
  • -0 %
50pcs Висок квалитет die лиење метал фитинг хардвер кеси капа конектор закачалка трговија на големо додатоци завртка торба tassel 20pcs

50pcs Висок квалитет die лиење метал фитинг хардвер кеси капа конектор закачалка трговија на големо додатоци завртка торба tassel

DEN 859.00
DEN 859.20

Количината на стоката
Това е достапна


Информации за производот Име : Конектор закачалка Количина : 20pcs и 50 парчиња Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Клучни карактеристики

боја:
Светлината злато 50pcs, Злато 50pcs, Сребро 50pcs, Светлина злато 20pcs, Злато 20pcs, Сребро 20pcs
Број На Модел На:
zh1097
Тежина:
15G
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
конектор закачалка
боја:
Четка антички месинг,сребро,злато,светлина злато,црна пиштол

Слични производи во категоријата