• Неодамнешно
50pcs 3colors внатре 16.5 mm ширина DIY чанта/торба метал додаток,лак мост конектор закачалка

50pcs 3colors внатре 16.5 mm ширина DIY чанта/торба метал додаток,лак мост конектор закачалка

DEN 1195.20

Количината на стоката
Това е достапна

Информации за производот Име : Лак мост Количина : 50 парчиња Во : 16.5 mm Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Клучни карактеристики

боја:
Светлината злато, Злато, Четка антички месинг
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Број На Модел На:
zh0002
Тежина:
8g
Тип:
Лак Мост

Слични производи во категоријата