• Неодамнешно
1.25 инчен ( внатрешна големина ) Овална Отворот Grommets 1000pcs ,го Одбра вашите Бои

1.25 инчен ( внатрешна големина ) Овална Отворот Grommets 1000pcs ,го Одбра вашите Бои

DEN 2400.00

Количината на стоката
Това е достапна

1.25 инчен ( внатрешна големина ) Овална Отворот Grommets 1000pcs ,го Одбра вашите Бои
Големина : Снабдување двете 1.25 инчен внатрешен ( 30мм)
Боја : Антички Бронза ,Никел , Злато и Gunmetal.
Количина : 1000
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Клучни карактеристики

боја:
Бронза, Злато, Сребро, Црна
Број На Модел На:
OE-321
Тежина:
Many Choice
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Тип:
Занитвам
Функција:
модерен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име на производ:
отворот grommet
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата