• Неодамнешно
  • -29 %
Нови Стп Кожа За На Рака Ќе Торба Додаток Во Облик На Змија Ремени Бран Шема Торба Ремени Гроздобер Жените Торба Додатоци

Нови Стп Кожа За На Рака Ќе Торба Додаток Во Облик На Змија Ремени Бран Шема Торба Ремени Гроздобер Жените Торба Додатоци

DEN 817.00
DEN 1151.52

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[16168]
[xlmodel]-[custom]-[24137] Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет на Стп Кожа Димензии : 90*4 СМ Најдобар подарок за вашето или вашиот пријател. Answer : ___________________________ Note : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен , Поради различни серии, торба е лагер може да биде различен. Моден дизајнер и добра цена, ве молиме остатокот увери купување. ( Сите слики се вистински фотографии. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постои. Ви благодариме за разбирањето. )
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[16167]

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CHALLEN
Материјал:
кожа
Тип:
Торба За На Рака
Број На Модел На:
Starp вас
Тежина:
0.2kg
Материјал:
СТП Кожа
Големина:
90*4 CM

Слични производи во категоријата