• Неодамнешно
befon TK1113 TK 1113 1110 1112 1114 1120 1122 1124 FS 1040 1041 1020MFP 1020 1120 MFP FS1060DN 1060 Тонер Прашок за Kyocera

befon TK1113 TK 1113 1110 1112 1114 1120 1122 1124 FS 1040 1041 1020MFP 1020 1120 MFP FS1060DN 1060 Тонер Прашок за Kyocera

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : befon
Модел : TK1113
Боја : Б.К.
Тежина : 100g
Компатибилни модели : TK-1110/1111/1112/1114/TK-1120/1122/1124/
FS - 1040/1041/1020 MFP/1120 MFP/FS-1060 DN
За употреба во :
Kyocera FS-1043/1020 MFP/1120 MFP

Клучни карактеристики

боја:
BK
Тип:
тонер во прав
Бренд Име:
befon
Применливи Опрема:
Печатач
Обоени:
No
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
TK-1113
Компатибилен Бренд:
KYOCERA
Производот:
тонер во прав
Производ модел:
TK-1113
Компатибилен Модел:
TK-1110/1111/1112/1114/1120/1122/1124/FS-1040/1041/1020MFP/1120MFP
компатибилен печатач:
ЗА Kyocera FS-1043/1020MFP/1120MFP
Тежина:
100g/шише
боја:
BK
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Состојба:
100% нови и оригинални пакување
Место на Потекло:
Пекинг, Кина

Слични производи во категоријата