• Неодамнешно
  • -34 %
Цветни Сјајот стп Faux Кожа Ткаенина за Еко Мебел Тапацир Евтини Парче Болка за Софи Кеси столче Ѕид фабрика-директен

Цветни Сјајот стп Faux Кожа Ткаенина за Еко Мебел Тапацир Евтини Парче Болка за Софи Кеси столче Ѕид фабрика-директен

DEN 1226.00
DEN 1857.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро.
Прв Избор На Пратката
1.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате. Благодарам многу!
Производ : Прилично Цветни Печати Faux Кожа Ткаенина
Ширина : 138cm
Дебелина : 0.
High-end Флорални Сјајот стп Faux Кожа Ткаенина за Еко Мебел Тапацир Евтини Парче Болка за Софи Кеси столче Ѕид фабрика директни Neoprene
Топло Совет : Овде производ е продаден врз основа на метрички единици (CM ).8 kg/m
Се продава од едно парче : парче=парче=138cm(Ширина) * 100cm(Должина), ако сакате повеќе, ние не се прекине.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
Како и за тоа колку треба да нарачате, ве молиме распрашајте се за вашиот прилагоди, бидејќи ние не знаеме стилот ќе се носат.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена. Но, ако сакате 1 метар, што е дел =138cm* 100cm; Ако сакате 2 метри, што е 2 парчиња= 138 cm* 100cm*2;3 метри= 138 cm* 100cm*3, итн.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако ви се користи за да се Двор, ве молиме погледнете тука : 100 CM=1. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена.

Клучни карактеристики

Плетени Тип:
Tricot
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Техника:
Nonwoven
Функција:
Абразија-Отпорен На
Велур Ткаенина Тип:
Други
Шема:
Врежана
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
138cm
Материјал:
Прилично Флорални стп ткаенина
Стил:
Прилично Флорални
Тип:
Прилично Флорални стп ткаенина
Производот:
High-end Прилично Флорални Faux СТП Ткаенина
Ширина:
138cm
Дебелина:
0.8 mm
Тежина:
0.8kg/m
Се продава од Парче:
Парче=138cm(Ширина) * 100cm(Должина), ако сакате повеќе, ние не се прекине
Апликации:
За diy чевли, кеси, корселе и сл.

Слични производи во категоријата