• Неодамнешно
Tulle чипка бела боја африкански нето чипка ткаенина со emberoidered цвеќиња sequins најновите дизајн за вечерни фустани 5yard/многу

Tulle чипка бела боја африкански нето чипка ткаенина со emberoidered цвеќиња sequins најновите дизајн за вечерни фустани 5yard/многу

DEN 4272.00

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани Купувачот,
Ви благодариме за вашата посета. Таму е вид на шарени и висок квалитет на нови моден дизајн ткаенини или чипка на нашиот сајт, ве молам само да се провери и да се најде она што го сакаат. Повеќе место, пониска цена ќе може да се добие. Ние се надеваме дека можете да уживате во целиот шопинг слободно време. Еј,еве ќе одиме!!!
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа.

Клучни карактеристики

Велур Ткаенина Тип:
NO
Стил:
Ребро
Техника:
Ткаени
Шема:
Бранеа
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Тип:
mesh ткаенини
Функција:
Абразија-Отпорен На
Плетени Тип:
weft
Материјал:
Памук / Бамбус Влакна
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Ширина:
120-130CM
боја:
како Слика
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
Возрасна Група:
сите
Миење На Чекање:
прилагодено:
Yes
Handfeel:
Декорација:

Слични производи во категоријата