• Неодамнешно
  • -50 %
Beaded turban gele 5colors Африкански scraf Width72*22 дама Африкански headtie Сомот turban headwrap Африкански turban жените headtie.

Beaded turban gele 5colors Африкански scraf Width72*22 дама Африкански headtie Сомот turban headwrap Африкански turban жените

DEN 1356.00
DEN 2712.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Queency Ltd.,Ко.
Бесплатен превозот Африкански turban жените главата вратоврска ткаенина
Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод
Состојба : нова
Големина : 72"*22"
Материјал : Кадифе turban
Превозот време : 4-15 дена
Дизајн : Африкански дизајн
Queesy производство на производи
Прифаќаме само Кредитна картичка, Western union, Банкарски трансфер, Paypal, Money Gram.
Времето за испорака зависи од земјата и да ги Изразат, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС прво ако НЕ
НЕ добиете пакет.Ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро, НЕ прават било какви
штета за клиентите!
Ние гарантираме за млади луѓе нула ризик купување искуство тука Ако производот има каков било квалитет проблем,ве молиме
контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектот.ние нудиме Бесплатна Замена на Целосна Наплата за вас.
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас. Тоа ни помогне да се подобри нашите клиенти
услуга. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Вашиот
среќата на шопинг е наше задоволство.

Клучни карактеристики

Тип:
Velveteen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
QUEENCY
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Ширина:
72*22
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
No
Функција:
Еко-Пријателски
боја:
Како што е прикажано
Тип На Производ:
Сомот turban
Африкански Сомот brooch turban:
sequins turban
Употреба:
headtie/шамија/turban
Тежина:
0.2kg
превозот дена:
за 7-15 дена(од Dhl,Fedex)
Ширина:
72*22
Состојба:
Сосема нов и unworn
Место на Потекло:
Guang Dong Кина
Снабдување Тип:
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог

Слични производи во категоријата