• Неодамнешно
  • -14 %
Lace16 1Yard Мода Нерегуларни Шупливи од Решетката Ткаенина Црна Предиво Газа Свадба Фустан, Превез Чипка Ткаенина Завесата Облека

Lace16 1Yard Мода Нерегуларни Шупливи од Решетката Ткаенина Црна Предиво Газа Свадба Фустан, Превез Чипка Ткаенина Завесата Облека

DEN 663.00
DEN 770.88

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа ќе биде без мирис тогаш.
[Детали покажуваат] :
Известување
За мирисот на чување торба-Ние спакувани тоа откако ќе заврши,затоа што има некои мирис.Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.

Клучни карактеристики

боја:
како Слика
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
165cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
Помеша
Стил:
Нередовните
Шема:
Шупливи Надвор

Слични производи во категоријата