• Неодамнешно
  • -14 %
Lace32 100*150cm 4Colors на Забите Iridescence Газа Ласерски Ткаенина Свадба Превез Mesh Ткаенини Чипка Фустан Облека Завесата

Lace32 100*150cm 4Colors на Забите Iridescence Газа Ласерски Ткаенина Свадба Превез Mesh Ткаенини Чипка Фустан Облека Завесата

DEN 1253.00
DEN 1456.80

Количината на стоката
Това е достапна

5-Пет Ѕвездички Повратни Информации 1. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.

Клучни карактеристики

Стил:
Ripstop
Функција:
Дише
Тип:
Tulle Ткаенина
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Mercerized
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Материјал:
Помеша

Слични производи во категоријата