• Неодамнешно
Бронзирање памук DIY ткаенина позлатени ленти цветни печати квалификувани за торба перница и крпа 1M/многу

Бронзирање памук DIY ткаенина позлатени ленти цветни печати квалификувани за торба перница и крпа 1M/многу

DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бронзирање памук DIY ткаенина цветни печати квалификувани за торба перница и крпа 1 M/многу
150cm во ширина, цена за 100cm
250gram по метар
Ви благодариме за посетата

Клучни карактеристики

Тежина:
280g
Ширина:
150cm
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Функција:
Смалуваат-Отпорен На

Слични производи во категоријата