• Неодамнешно
Сребрени Влакна Обложени

Сребрени Влакна Обложени

DEN 1430.40

Количината на стоката
Това е достапна

100% Сребрени Влакна Обложени
Производ Бр. : KSILVER3#
Состав : 100% сребрени влакна
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : Заштита Од Радијација / Проводници
Се користи за : облека
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
БЛОК EMF
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Ширина:
150cm
Техника:
Плетени
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
KSILVER3#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
40g/метри
fuction:
Заштита Од Радијација / Проводници
Технологија:
Ткаени
Материјал:
100%Сребрени влакна
користат за:
облека

Слични производи во категоријата