• Неодамнешно
  • -6 %
Прилично 50x40cm Шарени Fivestar & Црна Polka Точка печатени памучна ткаенина пакет За DIY шиење Кукла Платно

Прилично 50x40cm Шарени Fivestar & Црна Polka Точка печатени памучна ткаенина пакет За DIY шиење Кукла Платно

DEN 125.00
DEN 132.96

Количината на стоката
Това е достапна

Прилично 50x40cm Шарени Fivestar & Црна Polka Точка печатени памучна ткаенина пакет За DIY шиење Кукла Крпа Име на Производ : СП-195 Прилично Шарени Fivestar & Црна Polka Точка печатени памучна ткаенина пакет Материјал : 100% Памук Боја : fivestar / точка Големина : 1 парче=50x40cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Пакет Содржина : 2pc

Клучни карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
50cm
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи во категоријата