• Неодамнешно
  • -20 %
Веѓа Везови Мода Microblading Пенкало Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Прирачник Пенкало со Тетоважа Игли(20pcs Игла)

Веѓа Везови Мода Microblading Пенкало Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Прирачник Пенкало со Тетоважа Игли(20pcs Игла)

DEN 422.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Веѓа Везови Мода Microblading Пенкало Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Прирачник Пенкало со 20pcs Тетоважа Игли
Тетоважа Пенкало Карактеристики : 1. Најнов дизајн,целосна функции, професионални заклучување-pin уред.
2. Веѓа рачно изработени тетоважа пенкало е лесно да се справи со не е лесно да се оштети.
3. Се користи за веѓа работењето, висока гаранција за квалитет.
4. Не треба на сила кога го прави тетоважа убавина операција.
5. Користете го со паста пигмент, во различни бои.
6. Работат повеќе лесно неограничена власт brushwork.
7. Добар изглед, Доброто и практична форма прави Поудобно да се користи. Предности : 1.Издржливи метална маска добра површина 2.Тетоважа игли
Тетоважа Пенкало Пакет се вклучени :
1pcs прирачник пенкало +10pcs 9 RL (круг игли)+10pcs 14 U ножеви
На microblading пенкало покаже :

Клучни карактеристики

Тип:
Тетоважа Пиштол
Пиштол Тип:
упатство
Материјал:
Легура
Бренд Име:
Boermeize
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
PMUK108
Тип:
3D пенкало Microblading
Пиштол Тип:
Прирачник веѓа ,усна и eyeliner тетоважа pen, пенкало microblading
боја:
Сребрена,Црвена,Зелена
Се Користи Со:
3D microblading игли, и microblading пигмент
Одговараат на:
одговара за сите видови на blad e
Иглата се користи:
Расположливиот 3D веѓа embrodiery micorblading игли
Тетоважа пенкало тип:
Прирачник тетоважа веѓа Pen,пенкало microblading
Функција:
веѓа,усна,eyeline трајна шминка
Примена:
Веѓа, eyeliners, усните, мала тетоважа дизајн на тело
Пигмент се користат:
Паста и крем пигменти

Слични производи во категоријата