• Неодамнешно
  • -30 %
Тетоважа Усна 100 КОМПЈУТЕРИ 11Pin Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина

Тетоважа Усна 100 КОМПЈУТЕРИ 11Pin Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало

DEN 905.00
DEN 1292.64

Количината на стоката
Това е достапна

Sterilized со Гама Зраци
ISO9902 и CE означени
1,Различни видови на веѓите , веѓите се кратки ,неуредна тривијални ,веѓите облик се во спротивност;
2,eyeborws се премногу тенки .боја : сребро Овој објект е направен од mediacal акупунктура игли од нерѓосувачки челик и се увезени игла жица со обезбедување на квалитет супериорен квалитет , Безбедни и еднократна употреба.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не't добиете вашите производи или оштетени за време на транзит. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.
3,луѓето кои Ја сакаат спортот, но не направи-up, или на луѓе кои поминуваат многу време за да ја шминка, но се уште не можат да добијат задоволителни резултати.
100 PCS 11pin игли по многу
Оваа точка одговара на прирачник тетоважа пен се покаже како подолу :
Ве молиме кликнете на сликата ако сакате да видите повеќе детали
Оваа точка одговара на прирачник тетоважа пен се покаже како подолу :
За повеќе топла продаде neddles . ЕМ гас sterilized, за еднократна употреба само ,безбедни и здрави.
За било каква помош, pls контактирајте со нас!
.
Ние гарантираме за сета стока што се продава. Количина : 100pcs/многу
9.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.Овој објект е најдобро да се избере за да се направи beatiful и шармантна веѓа линија.
У облик на бришачи :
,
PCD Сечилото :
1) Сите предмети се deliveried на светот од страна на овие shippings погоре .2 мм од секоја игла . Сертификат : CE Означени
8. нема лесно да се повреди. Одлична стабилност,помалку вибрации.
Според трговски услови, pls се забележи дека ние не се грижи за царина кога производот внесете во вашата земја. Neddles се остри и еластична,направи веѓа линија убава. Дебелина : 0.
4,Или на луѓе кои тетоважа везови веѓите многу време безуспешно, може да низ магла веѓите за да се постигне идеална шминка ефект!
5. Бесплатен превозот со e Packet
7. ЕМ гас sterilized
6.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
100DB000011P
Тип:
Тетоважа Игла
Тип:
Тетоважа accesories
Тип На Објект:
Тетоважа Игла
користат за:
веѓа /усна шминка
Стил:
жешка мода нови 2018 висока qualiry бренд
Тетоважа сечилото големина:
11 игли
одговараат за:
веѓа усна тетоважа пен
Количина:
100 компјутери
боја:
Сребро.
Функција:
висок квалитет ,за еднократна употреба ,безбедни и здрави
Состојба:
100% сосема нов

Слични производи во категоријата