• Неодамнешно
10pcs за Еднократна употреба самолепливи Еластичен Завој за да се Справи со Притисокот Цевка Тетоважа Додатоци Мешавина Боја

10pcs за Еднократна употреба самолепливи Еластичен Завој за да се Справи со Притисокот Цевка Тетоважа Додатоци Мешавина Боја

DEN 760.80

Количината на стоката
Това е достапна

Функција : Пристап до удобен, Рендан се truncated, во согласност со индивидуалните потреби. Употреба на посебни материјали, не се лепливи, не се лизга, шок-апсорбирање на еластичен На еднократна употреба, чисти и санитарна безбедност. Карактеристики : Материјал : Памук материјал Големина : Медиум 5cm x 4.5 м(максимум водат должина од 4.5 метри) Пакет вклучуваат : 10 x Завој ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање. Продавачот плаќање инструкции ве Молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено,ви благодариме! Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа. 2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба. 3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа 's наша должност е да гарантира квалитет. 4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата. 5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома. 6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент. Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас. Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.

Клучни карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
памучен материјал
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
Се Справи Со Притисокот Цевка

Слични производи во категоријата