• Неодамнешно
Бесплатен Превозот Алуминиумски Мотор Ладење Термостат За Chevrolet Aveo Плови LCU1.4 ОЕМ#9025192

Бесплатен Превозот Алуминиумски Мотор Ладење Термостат За Chevrolet Aveo Плови LCU1.4 ОЕМ9025192

DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна


Алуминиумски Мотор Ладење Термостат ОЕМ#9025192 ОДГОВАРА ЗА : CHEVROLET AVEO 20042008 1.4 CHEVROLET ПЛОВИ 2010-2014 1.4
CHEVROLET CRUZE 2015-2017 1.5 BUICK EXCELLE 2013-2016 1.5 ГЛАСАЧКО место : осигурајте се дека стоките примени се исти како и слики, но бидејќи на делови за автомобили се повеќе комплексни производи, ако не можете да потврдите ист со вашиот автомобил делови на, ве молиме слободно да не контактирате во било кое време.

Клучни карактеристики

Aveo-Година:
2004,2009,2006,2010,2011,2005,2008,2007
Објектот Висина:
NO
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.25KG
Осветленост Дел Број:
9025192
Објектот Должина:
NO
Бренд Име:
AshituAuto
Земја/Регион на Производство:
Кина
Chevrolet Модел:
AVEO
Поставување на Возило:
термостат систем
Другиот Дел Број:
9025192
Објектот Ширина:
NO
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Производителот Дел Број:
9025192
Специјални Функции:
no

Слични производи во категоријата