• Неодамнешно
  • -10 %
Терминали FLDNY1-250 FLDNY1.25-250 Најлон месинг Знаме Женски Терминал изолирана ЖИЦА КОНЕКТОРИ 100PCS 0.5-1.5mm2 AWG22-16 FLDNY

Терминали FLDNY1-250 FLDNY1.25-250 Најлон месинг Знаме Женски Терминал изолирана ЖИЦА КОНЕКТОРИ 100PCS 0.5-1.5mm2 AWG22-16 FLDNY

DEN 165.00
DEN 182.88

Количината на стоката
Това е достапна


Crimp Терминали FLDNY1.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
DIANQI
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
FLDNY1.25-250 FLDNY1-250
is_customized:
Yes
Материјал:
Месинг и Најлон

Слични производи во категоријата