• Неодамнешно
  • -10 %
WINLIFE Европската Едноставна Тепих Црно Бели Ленти За Дома Дневна Соба и Спалната соба Кафе на Маса Кат Килим Cloakroom Област Душеци

WINLIFE Европската Едноставна Тепих Црно Бели Ленти За Дома Дневна Соба и Спалната соба Кафе на Маса Кат Килим Cloakroom Област

DEN 2117.00
DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings. Ве молиме не го ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот, како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори. Исто така, можете да кликнете на "Касата или Плати Сега" копчето за да се заврши работа. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точни пред да купите. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Вашето мислење е навистина важно за нас , ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака; купувачот се одговорни за сите трошоците за превозот во случило; Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние брод преку Кина Пост Воздух Mail,EMS,Fed Ex или DHL на светот.
Имајте на ум 1 : 1 Инч=2. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.
Ние ќе брод од пакетот во 2-4 работни дена по уплатата избришани. Ако постојат некои проблеми, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обезбеди позитивни решенија~
Контактирајте со Нас ве Молиме користете само Aliexpress порака до контакт со нас; Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Сите форми на плаќање треба да се оди преку Зачувам; методи за Плаќање : (сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам); Откако ќе го купи објектот, е-маил со Исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел-маил адреса.
Дебелина : 15mm
Едноставна шема, даваат уредни чувство, бела е асексуален, светли тонови и да ги смири бои се погодни дома со овој став, Матс чекор до многу меко, многу удобно; Fuji е спална соба, дневна соба дома живот избор.Единствена : Не-плетени +Против пролизгување
Ткаенина Материјал : Полиестер Применливи
Сцена : дневна соба, спална соба, учење, итн.

Клучни карактеристики

Големина:
1900MMx2300MM, 1900MMx1950MM, 1500mmx1950mm, 800MMx1850MM
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Отворено,Декоративни,Комерцијални
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени

Слични производи во категоријата