• Неодамнешно
IN НОВА експлозија бебето поставување мат облаци стил Не се лизга мат бебе да Ползи душеци мека игра играта подлога за деца дома декорација

IN НОВА експлозија бебето поставување мат облаци стил Не се лизга мат бебе да Ползи душеци мека игра играта подлога за деца дома

DEN 1631.52

Количината на стоката
Това е достапна

ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета.
Во зима нема потреба да се грижите за роди детето седи на подот, PP и добивање на настинка, Каде што е светлината и практично да се земе од каде да се земе Тоа е навистина вреди да се има
Материјал : 100% памук платно
Големина : 100 CM x65 cm во дијаметар
Тежина : 0. Ние Ќе Нудат Добар По S ales Услуга За Вас. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. По-Продажбата На Услугата :
Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Повратни информации :
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Целосна Ѕвезди и Добри Повратни информации За нас . E-пакет е Само За НАС Клиент, Тоа Трае околу 15-30 Дена Да Пристигнат . Ако Изберете EMS / UPS-от Превозот , Што е Потребно 7-15 Дена Да
Пристигнуваат.ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори за ова. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.
Во исто време,
Рамни, тоа се претвора во едно дете е земјата мат тепих
Превозот Термини :
Ние Ќе Ја Испратите Вашата Нарачка Within5 Days По Добивме Вашата Исплата.For The Product Which Вклучуваат Батеријата , Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.За Превозот , Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Ви благодариме ! Политика на враќање :
ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Клиентите, Што е Потребно за 45-75 Дена Да Пристигнат. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail .Вашето мислење ќе ни ги Охрабри D o Подобро Во Понатамошниот .8 KG
Поради прирачник за мерење, ве молиме прифатете го големината грешка 0. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака , Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел .
Мултифункционален И Повеќенаменски
Децата кеси, може да се соберат на играчки, облека, чевли.

Клучни карактеристики

Големина:
100x65cm
Начини на Продажба:
1pcs
Обликот:
Круг
Стил:
Јапонски и корејски
дизајн:
Kilim
Број На Модел На:
wt-058
Употреба:
Дома,Спална Соба,Отворено
Место:
дневна соба
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
leyangbaby
Техника:
рака врежан
Декорација Стил:
Јапонски и корејски
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук

Слични производи во категоријата