• Неодамнешно
  • -10 %
WINLIFE на Европските Модерни апарати за Домаќинство Прилагодите Теписи Седи Соба Спална соба Чај Маса Килими Луксузни Правоаголна Душеци

WINLIFE на Европските Модерни апарати за Домаќинство Прилагодите Теписи Седи Соба Спална соба Чај Маса Килими Луксузни Правоаголна

DEN 821.00
DEN 912.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно да се чисти, може да се мијат со рака исто така, може да биде машина за перат
Имајте на ум 1 : 1 Инч=2. Ве молиме не го ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот, како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори.
Вашето мислење е навистина важно за нас , ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават активни повратни информации. Ние брод преку Кина Пост Воздух Mail,EMS,Fed Ex или DHL на светот.
Ние ќе брод од пакетот во 2-4 работни дена по уплатата избришани. Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети. Исто така, можете да кликнете на "Касата или Плати Сега" копчето за да се заврши работа. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ако постојат некои проблеми, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обезбеди позитивни решенија~
Контактирајте со Нас ве Молиме користете само Aliexpress порака до контакт со нас; Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

Клучни карактеристики

Големина:
800mm x 1200mm, 800MMx1400MM, 1000MMx1600MM
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
правоаголник
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени
Материјал:
спојувањето

Слични производи во категоријата