• Неодамнешно
  • -10 %
Висок Квалитет ! Фабриката за директна продажба ! Cheep ! Бадминтон Кошула,дише мажи/жени PingPong обука конкуренција Тенис, T-Shirt

Висок Квалитет ! Фабриката за директна продажба ! Cheep ! Бадминтон Кошула,дише мажи/жени PingPong обука конкуренција Тенис,

DEN 600.00
DEN 667.20

Количината на стоката
Това е достапна


Оваа цена е само 1 парче Кошула
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-3 cm; 2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
3.Ве молиме изберете големина, врз основа на следните големини за повикување само!
За Облека : Ние се измери Големината Грешка : 1-3cm, да се Земе слики на вистинската производи,cann не гарантира Стока не било боја diffrernce,(Бидејќи Светлината интензитет и пиксели, големина различни,снимањето резултат на разликата во голема мера ).
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Двете ве Молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, и ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред бригада никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме.
Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по идентификатори на плаќање.
Ќе парцела на патот? Ако тоа е, што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи mercifully плик и картон. Тоа го штити објект од оштетување на во транзит кога Го достигне Секој корисник 's рака. Ако пратката е за, и двете ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат за решение. Haven 't најде cabochon која треба? Кликнете на линкот за да видите повеќе cabochon во нашата продавница.

Клучни карактеристики

боја:
Портокалова, Бела, Црвена, Сина, Црвена Роза, Жолта, Црна, Зелена
Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Број На Модел На:
ASE302
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Suitbable:
Voleyball,Тенис,Пинг-Понг,Бадминтон,Трчање,Џогирање,Execrise
Ткаенина состав:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Применливи пол:
Унисекс / Жени / Мажи / Жени / Мажи
Стил:
Т кошула Џерси Облека Облека маици Т кошули sportwear тренерки
Применливи сцена:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL

Слични производи во категоријата