• Неодамнешно
  • -50 %
POWERTI 50pcs/многу Симпатична Животно Тениски Рекет Dampener Смешно Силиконска Гума ОЕМ Тенис Dampener

POWERTI 50pcs/многу Симпатична Животно Тениски Рекет Dampener Смешно Силиконска Гума ОЕМ Тенис Dampener

DEN 1693.00
DEN 3385.92

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
POWERTI
Број На Модел На:
тенис dampener
Додаток Тип:
Други
боја:
микс боја
quatity:
50pcs/многу
објектот стил:
тениски рекет вибрации dampener
fuction:
намалување на шок за тенис
Повод:
тениски рекет
Шема:
Насмевка на лицето, животински тенис станица
Материјал:
Гума
каталог:
Сите видови смола тенис Dampener
Функција:
намалување на шок за тениски рекет dampener
одговараат за:
тенис рекети

Слични производи во категоријата