• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија на големо Чист бакар темјан режач нови мини мали incenses censer здравје сандаловина стап носители 1pcs

Трговија на големо Чист бакар темјан режач нови мини мали incenses censer здравје сандаловина стап носители 1pcs

DEN 136.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Трговија на големо Чист бакар темјан режач нови мини мали incenses censer здравје сандаловина стап носители 1pcs
Материјал : бакар
Пакет : еден компјутери режач

Клучни карактеристики

Тип:
Темјан Режач
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Класификација:
Темјан База
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YXYMCF
Апликацијата Област:
дом и канцеларија
Приклучок Тип:
Декорација
Материјал:
Керамички
Земја:
Кина
занаети:
Рачно изработени

Слични производи во категоријата