• Неодамнешно
  • -10 %
Топла 40 Компјутери Медитација Темјан Куршум Тибетански aromatizador Природни Билки лаванда Osmanthus Sakuras Чад Конус Backflow Incenses

Топла 40 Компјутери Медитација Темјан Куршум Тибетански aromatizador Природни Билки лаванда Osmanthus Sakuras Чад Конус Backflow

DEN 110.00
DEN 121.92

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
Шише Големина : 7.8*6cm
Темјан Големина : 1.4 cm*2.6 cm
темјан Арома : овошје, рози, carnations, лаванда, лили, јасмин, нане, обичен пелин, Меша
Горење време е околу 10-15 минути.
Пакетот вклучува :
40 Pcs Темјан
Забелешка : ве молиме изберете мирис ви се допаѓа ,таму е исто така мешани мирис ако ви се допаѓа.

Клучни карактеристики

Мирис:
Eaglewood, Роза, Лили, Сандаловина, Лаванда, Океанот, Пеперминт, Мешани, обичен пелин
Пакување:
Едноставна Пакет за Приватна Употреба
Регионален Функција:
Кинески Темјан
Апликацијата Сцена:
дневна соба
Материјал:
Дрво
Спецификација:
11-20ML
Број На Модел На:
SKU891449
Употреба:
Ароматични
Примена:
Екстремитети
Тип:
eaglewood

Слични производи во категоријата