• Неодамнешно
  • -30 %
2018 едно парче костим за капење, бански костим за капење Жените monokini костим за капење женски костим за капење едно парче пливачки костум за жените bodysuit

2018 едно парче костим за капење, бански костим за капење Жените monokini костим за капење женски костим за капење едно парче

DEN 806.00
DEN 1152.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NOWCOS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
BKN423
mulheres бански:
женска бански костуми perfect
Завој бикини:
Бразилски Бикини
Висок половината костим за капење:
maillot де bain

Слични производи во категоријата