• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Ретро Едно Парче одговара плус големина Бански Женски Флорални бикини Пливаат одговараат им помогнам на Бикини Голема чаша 8XL Капење Monokini

2018 Ретро Едно Парче одговара плус големина Бански Женски Флорални бикини Пливаат одговараат им помогнам на Бикини Голема чаша

DEN 1360.00
DEN 1943.52

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Ретро Едно Парче Бански Женски бикини плус големина Жените Пливаат одговараат им помогнам на Бикини Голема чаша 8 XL Костим за Капење Флорални Monokini
Предмет Тип : едно парче бански
Бренд Име : Wingteng
Пол : Жените,Девојките
Поддршка Тип : Under Wire
Со Подлога : Никој
Тип : флорални
Број на модел : WT-FB1681
Материјал : Полиестер,Најлон
Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина
Бои : како што е прикажано
Големина : 48,50,52,54,56(големина на табелата како што е прикажано)
Пакет содржи : 1× Едно парче костим за капење

Клучни карактеристики

Големина:
48, 50, 52, 54, 56
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Бренд Име:
wingteng
Број На Модел На:
WT-FB1681
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
црвена,зелена,сина,пурпурна
Тип На Објект:
Едно Парче Костим За Капење
квалитет:
Висок Квалитет на костим за капење
Тип:
Плус големина бански
Стил:
Притисни До Костим За Капење
Повод:
Плажа,БАЊА,базен,сончање

Слични производи во категоријата