• Неодамнешно
Природен Камен Титаниум G23 Внатрешно Навој Labret Усна Piercin Уво ' Рскавица Хеликс Студ Тело Накит 12pcs/многу

Природен Камен Титаниум G23 Внатрешно Навој Labret Усна Piercin Уво ' Рскавица Хеликс Студ Тело Накит 12pcs/многу

DEN 1008.00

Количината на стоката
Това е достапна


Аметист Природен Камен Внатрешно Навој Labret Усна Уво ' Рскавица Хеликс Tragus Студ Титаниум G23 Тело Накит Високо Полиран Блузи Големина:4mm Бар Должина :6mm,,8мм,10мм,12mm
Бар дебелина : 16g(1.2 мм) Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.
2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас

Клучни карактеристики

Метална боја:
16gx6x4mm, 16gx8x4mm, 16gx10x4mm, 16gx12x4mm, се Меша 4 Големина
Главниот Камен Боја:
природни аметист
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
FYZ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DF-2306
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата