• Неодамнешно
(1.2*4mm ) G23 Титаниум Микро Кожен Водител на Кожата Нуркач Природен Камен Гранат Црвени Блузи Усна Пирсинг на Тело Накит 10pcs/многу

(1.2*4mm ) G23 Титаниум Микро Кожен Водител на Кожата Нуркач Природен Камен Гранат Црвени Блузи Усна Пирсинг на Тело Накит 10pcs/многу

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


(1.2*4mm ) G23 Титаниум Водител на Кожата Нуркач Природен Камен Гранат Црвени Блузи Пирсинг на Тело Накит Високо Полиран Блузи големина : 1.2*4mm Појавување на барови за 14 G (1.6 мм) Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.
2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Гранат Црвена
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
FYZ
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DF-0861
Пол:
машки и женски заеднички

Слични производи во категоријата