• Неодамнешно
  • -10 %
Слободен Брод Бохемски Ретро Племенски Секси Лето Капа И Појас Тело Накит Циганска Легура Врежан Цвет Стомак Тело Синџир Половината Накит Жени

Слободен Брод Бохемски Ретро Племенски Секси Лето Капа И Појас Тело Накит Циганска Легура Врежан Цвет Стомак Тело Синџир Половината

DEN 571.00
DEN 634.08

Количината на стоката
Това е достапна


КОЛИЧИНА : 1 компјутер ;
Боја : сребро,како на сликата шоу ;
Материјал : алуминиум ;
Големина : половината вкупно синџир за 109cm(42.9 инчен),
Тежина : околу 209g/еез ;
Нашата Предност
1. Еден од медиум накит производителот во Yiwu Кина, со тим од одлични дизајнери,квалификувани вработени,стручната служба продукти.
2. Снабдување илјади предмети кои се погодни за различни пазари.
3. Развој на нови дизајни неделно.
4. Се продава на конкурентна фабрика цена.
5. Усвојување на животната средина-пријателски материјали и технологија
Превозот Термин :
· Ние Брод на Светот
· Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
· Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ако ви треба побрзо превозот,како што курирската служба DHL, UPS-от , EMS , итн.ве молиме контактирајте со нас за да додадете превозот надомест
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена fo· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други Политики :
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N-6810-8
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
idealway

Слични производи во категоријата