• Неодамнешно
FRP Стаклени Влакна Bodykits Одговара За G Класа W463 WA Спортски Линија BBE Стил Худ Браник Решетката на Врата завртување на Фендер Ракети Покривот Спојлер

FRP Стаклени Влакна Bodykits Одговара За G Класа W463 WA Спортски Линија BBE Стил Худ Браник Решетката на Врата завртување на

DEN 62352.00

Количината на стоката
Това е достапна


Детали :
Тоа ќе биде подобро да не контактирате за да побарате на превозот надомест пред да го постави ова тело комплет, ние може да ви обезбеди поевтина превозот надомест како што се ВОЗДУШНИОТ ТРАНСПОРТ,или ние ќе брод тоа страна на курирската служба DHL до вас директно. Ви благодариме!!!
Оваа FRP Стаклени Влакна Bodykits вклучува : Худ x1,Преден Браник со Решетка x1,Заден Браник Спојлер x1, Светлата се Покријат x2, Преку Крилата Ракети x4, на Врата завртување на x4,Покривот Спојлер x1,

Клучни карактеристики

Објектот Висина:
1
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
1
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
1
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Ширина:
1
Производителот Дел Број:
1
Другиот Дел Број:
1
Објектот Должина:
1
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил модел:
G Класа W463

Слични производи во категоријата