• Неодамнешно
FRP Стаклени Влакна Bodykits 6pcs Одговара За 1989-1997 Miata MX5 NA Pandem Стил Пред Усна Целата Фендер Ракети Задниот Спојлер Крило

FRP Стаклени Влакна Bodykits 6pcs Одговара За 1989-1997 Miata MX5 NA Pandem Стил Пред Усна Целата Фендер Ракети Задниот Спојлер

DEN 45600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Детали :
Вклучуваат :
Пред Усна x1,Пред&Задните Фендер Ракети x4,на Задното Крило x1

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
Miata
Објектот Должина:
1
Објектот Висина:
1
Објектот Тежина:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Објектот Ширина:
1
Другиот Дел Број:
1
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил модел:
Miata MX5

Слични производи во категоријата