• Неодамнешно
  • -11 %
WISENGEAR 13 Автомобил Антенски Антена Јарболот За Jeep Wrangler TJ 1997-2006 Црна AM FM Радио Сигнал Прием CEK147

WISENGEAR 13 Автомобил Антенски Антена Јарболот За Jeep Wrangler TJ 1997-2006 Црна AM FM Радио Сигнал Прием CEK147

DEN 597.00
DEN 671.04

Количината на стоката
Това е достапна

l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2005 година За Jeep Wrangler SE Спорт Комунални 2-Врата 2. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2005 година За Џип TJ Рубикон Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Jeep Wrangler Сахара Спорт Комунални 2-Врата 4.
Пакет :
1x Антена
Белешки
Важен дел детали Година Направи Модел Трим Мотор
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Џип TJ Рубикон Спорт Комунални 2-Врата 4.Инсталација прирачник не е вклучена и професионална инсталација е секогаш препорачливо.
Високо квалитетни пластични, цврстина,трајни и стилски. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler SE Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Џип TJ Сахара Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler X 65 Aniversario Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler X Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler Спорт Спорт Комунални 2-Врата 4.0 L 3956 CC 241 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Jeep Wrangler SE Спорт Комунални 2-Врата 2.4 L 2429 CC 148 Cu.0 L 3956 CC 241 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Џип TJ Спорт Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler Unlimited Рубикон Спорт Комунални 2-Врата 4. l4 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Jeep Wrangler Спорт Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Jeep Wrangler SE Спорт Комунални 2-Врата 2.Ако не знаете како да го инсталирате,ве молиме да добијат некои совети од стручни одржување на персоналот. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler X Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2005 година За Jeep Wrangler SE Спорт Комунални 2-Врата 2.4 L 2429 CC 148 Cu. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2006 година За Jeep Wrangler Рубикон Спорт Комунални 2-Врата 4. l6 ГАС OHV Природно Aspirated
1997-06 За Jeep Wrangler TJ 2004 година За Jeep Wrangler Рубикон Спорт Комунални 2-Врата 4.
Функција :
Тенки и здрав,не Ќе го попречи визија.

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
13 Антена Јарболот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2009,2014,2008
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Објектот Должина:
13 inch
Објектот Висина:
as shown
Материјал Тип:
Пластични
Другиот Дел Број:
Автомобил Антенски Антена Јарболот
Специјални Функции:
Радио Сигнал Прием Антена Јарболот
Бренд Име:
WISENGEAR
Објектот Ширина:
as shown
Објектот Тежина:
65g
Осветленост Дел Број:
Автомобил Антенски Антена Јарболот
Jeep Модел:
Wrangler
клучни зборови 1:
Автомобил Стил
клучен збор 2:
автомобил додаток
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи во категоријата