• Неодамнешно
За Ford Сокол XR6 XR8 Ute Карбонски Влакна Ладење Панел Сјајни Влакна Заврши Мотор Racing Тело Комплет Авто Додатоци за Автомобил-стил

За Ford Сокол XR6 XR8 Ute Карбонски Влакна Ладење Панел Сјајни Влакна Заврши Мотор Racing Тело Комплет Авто Додатоци за Автомобил-стил

DEN 8112.00

Количината на стоката
Това е достапна


За Ford Сокол XR6 XR8 Ute Карбонски Влакна Ладење Панел Сјајни Влакна Заврши Мотор Racing Тело Комплет Авто Додатоци за Автомобил-стил
СОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ : Item материјал што е опишано во точка цртичка Ако објектот е FRP стаклени влакна, тоа е он-обоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталирате Ако објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаат Ако објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат заврши Ако објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директно СОВЕТИ ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ на : Јаглерод влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина производ FRP стаклени влакна производ е полу-готови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е прашање квалитетот на Сите елементи, ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualit Сите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултат ве Молиме тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил

Клучни карактеристики

Другиот Дел Број:
N/A
Сокол-Година:
1995,1991,1993,1994,1990,1992,1997,1996,1999,1998
Ford Модел:
Сокол
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
N/A
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
EPRFLYANG
Објектот Должина:
1
Осветленост Дел Број:
N/A
Објектот Висина:
1
Специјални Функции:
Ладење Panel
Објектот Тежина:
1
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Ширина:
1
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Јапонија Toray Јаглерод:
Гланц
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод:
Мала тежина
Twill Ткаат:
УВ Заштитен
Пакување:
Бела пена-мали и големи меур заврши-cardbox
Автомобил Производител:
За Ford Сокол XR6 XR8

Слични производи во категоријата