• Неодамнешно
  • -28 %
qijiagu 10pcs Жичен Спорт Слушалки со Микрофон за Контрола на Јачина на звук Бас Слушалки за iPhone 5 6s

qijiagu 10pcs Жичен Спорт Слушалки со Микрофон за Контрола на Јачина на звук Бас Слушалки за iPhone 5 6s

DEN 2202.00
DEN 3058.56

Количината на стоката
Това е достапна

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние не бродот на викенд или државни празници. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
10pcs Жичен Спорт Слушалки со Микрофон за Контрола на Јачина на звук Бас Слушалки за i Phone 5 6s
Опис на производот 3,5 мм трајни и издржливи Plug дијаметар : 3,5 mm Приклучок Тип : Директно Тип Фреквенција одговор опсег : 20-20000 (Hz) боја : црна,роза ,сребро Пакување Conte nt
10pcs × Слушалки
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
qijiagu
Број На Модел На:
HEA008
Линија Должина:
1.2 m
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Стил:
Во Уво
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки

Слични производи во категоријата