• Неодамнешно
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за MaxCom Smart MS453/MS450/MM238/MM235/MM237 Пад на Превозот

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за MaxCom Smart MS453/MS450/MM238/MM235/MM237

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна

Торбичка Случај за Max Com Smart MS453/MS450/MM238/MM235/MM237 Опис * Сосема Нов Кожа покрие торбичка случај . * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6s Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Клучни карактеристики

Материјал:
MS450, MM238, MM235, MM237, Паметни MS453
Бренд Име:
OEEKOI
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
2.8-4.5
Компатибилен Бренд:
MaxCom
Тип:
Случај,Маска,Capa,Fundas,Coque,Школка,Торбичка,Флип Случај,Carcasas,Hoesjes
боја:
Црна,Кафеава
is_customized:
Yes
Стил:
Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
Број На Модел На:
За MaxCom Smart MS453/MS450/MM238/MM235/MM237 Случај

Слични производи во категоријата