• Неодамнешно
  • -25 %
Xiaomi Max торба Топла Продажба на Универзална Водоотпорен и dustproof Случај За Xiaomi Mi Max Три анти-мобилен телефон кеси

Xiaomi Max торба Топла Продажба на Универзална Водоотпорен и dustproof Случај За Xiaomi Mi Max Три анти-мобилен телефон кеси

DEN 144.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Карактеристики:
Универзална Водоотпорен и dustproof Случај
Функција:
Водоотпорен,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
For Xiaomi Mi Max
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
KBHB
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ

Слични производи во категоријата