• Неодамнешно
  • -8 %
Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Samsung Галакси S9 Плус / за ZTE Nubia М2 /М2 Лајт /М2 Игра

Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Samsung Галакси S9 Плус / за ZTE Nubia М2

DEN 424.00
DEN 460.80

Количината на стоката
Това е достапна


Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Samsung Галакси S9 Плус / за ZTE Nubia М2 /М2 Лајт /М2 Игра Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16.5 cm*9.3 cm*2cm

Клучни карактеристики

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
дизајн:
Едноставен,Спортски,Егзотични
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
16.5cm*9.3cm*2cm
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка

Слични производи во категоријата