• Неодамнешно
  • -8 %
Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За OUKITEL U18 / Blackview О7 Pro / HOMTOM S16 / ZTE Nubia Z17 Лајт

Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За OUKITEL U18 / Blackview О7 Pro / HOMTOM S16

DEN 424.00
DEN 460.80

Количината на стоката
Това е достапна


Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За OUKITEL U18 / Blackview О7 Pro / HOMTOM S16 / ZTE Nubia Z17 Лајт Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16cm*8.5 cm*2cm

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
дизајн:
Едноставен,Спортски,Егзотични
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
16cm*8.5cm*2cm
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка

Слични производи во категоријата