• Неодамнешно
  • -22 %
Фабрика цена,За Highscreen Моќ Мраз Ево покрие Случај Луксузни Лудиот Коњ шема Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Торбичка

Фабрика цена,За Highscreen Моќ Мраз Ево покрие Случај Луксузни Лудиот Коњ шема Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Торбичка

DEN 374.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Компатибилен : За Highscreen Моќ Мраз Ево
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
само Погодна За Highscreen Моќ Мраз Ево
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Клучни карактеристики

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
160*90
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Highscreen Моќ Мраз Ево
Тип:
Случај

Слични производи во категоријата