• Неодамнешно
За Sony Xperia XA2 X XA Ултра XA1 Плус Z5 XZ Премиум XZ1 Компактен Z4 Z3 L1 L2 М4 М5 E5 случај coque Кристал кристал телефон маска

За Sony Xperia XA2 X XA Ултра XA1 Плус Z5 XZ Премиум XZ1 Компактен Z4 Z3 L1 L2 М4 М5 E5 случај coque Кристал кристал телефон

DEN 168.96

Количината на стоката
Това е достапна

Важна забелешка : во материјалот, одберете options > погоден за вашиот модел на телефон. Ве молиме да се увери дека : Ние може да се според вашиот избор, испрати треба модели
Ако сеуште не знаете, ве молиме оставете порака до мене. Се избегнат појави грешка модел на телефон случај!

Клучни карактеристики

Материјал:
дизајн:
Цвеќиња,Jewelled,Сјајна,Ткаеше,Бизнис,Апстракт,Транспарентен,Сјај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
high-end Транспарентен јасно DIY рачно изработени Кристал случај Покрие школка
Тип:
браник
Бренд Име:
Saicrezy
Големина:
4.6- 6.0 inch
важно Prompt:
во материјал, одберете options > погоден за вашиот модел на телефон
Ве молиме да се увери дека:
Ние може да ги според вашиот избор, испрати треба модели
погоден за 1:
За Sony Xperia X (5.0 инчен)/ X Компактен (4.6 инчен)/ Z4 5.2 инчен
погоден за 2:
За Sony Xperia XA (5.0 инчен)/ XA Ултра C6 (6.0 инчи)/Z3 D6603 5.2 инчен
Погоден за 3:
За Sony Xperia XA1 (5.0 инчен)/XA1 Ултра (6.0 инчи)/XA1 Плус 5.5 инчен
Погоден за 4:
За Sony Xperia XZ (5.2 инчи)/XZ Премија (5.5 inch)/Z3 Мини 4.6 инчен
Погоден за 5:
За Sony Xperia XZ1 (5.2 инчи)/XZ1 Компактен (4.6 инчен)
Погоден за 6:
За Sony Xperia Z5 (5.2 инчи)/Z5 Компактен 4.6 инчен/Z5 Премиум 5.5 инчен
Погоден за 7:
За Sony Xperia L1 G3311 (5.5 inch) /E5 (5.0 инчен)/M4 Аква (5.0 инчен)
Погоден за 8:
За Sony Xperia XA2 5.2 инчен/XA2 Ултра 6.0 инчен/L2 5.5 инчен/М5 5 инчен

Слични производи во категоријата