• Неодамнешно
  • -5 %
Моден мека лушпа За Samsung галакси S7 телефон случај ултра тенок назад покритие За Samsung galaxy S 7 случај Покрие G9300 Случаи capas

Моден мека лушпа За Samsung галакси S7 телефон случај ултра тенок назад покритие За Samsung galaxy S 7 случај Покрие G9300 Случаи

DEN 372.00
DEN 392.16

Количината на стоката
Това е достапна


За да се обезбеди квалитетот на производите, да ви даде на најдобрите интереси
Ние поддршка од најголемиот дел на пратки. Над 2 Парчиња Е Подобро , Можете Да Добиете Попуст Од 5% на Нашето сопствено производство, нивната продажба. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Нашиот техничар целосно ќе тест. Моден Стил : Шарени & Луксуз и Совршено опремени За вашиот телефон. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+ Шарени Печатење Насликани Шема. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Добредојдовте на нашиот истрага.
Напомена : 1. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .

Клучни карактеристики

Материјал:
TPU
дизајн:
Бизнис,Мат,Обична,Сјајни
Тип:
браник
Големина:
5.1
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
А+Квалитет
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Samsung Галакси S7 G9300
Тип:
Обичен мека случај
Sytle:
Обична,Бизнис случај
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S7 G9300
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Samsung Галакси S7 G9300
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Слични производи во категоријата