• Неодамнешно
  • -45 %
Луксузна Тајна Градина Цвет Дијамант Позлата Браник Покрие Случај За Samsung Галакси A3 Година /А5 Година /О7 Година Силиконски Додатоци

Луксузна Тајна Градина Цвет Дијамант Позлата Браник Покрие Случај За Samsung Галакси A3 Година /А5 Година /О7

DEN 105.00
DEN 191.04

Количината на стоката
Това е достапна

Луксузна Тајна Градина Цвет Дијамант Позлата Браник Покрие Случај За Samsung Галакси A3 2016 Година /А5 2016 Година /О7 2016 Година Силиконски Додатоци
Карактеристики :
.Користење на напредни вакуум позлата технологија, не влијае на сигналот
.Позлата цвет флорални, никогаш не ја изгуби бојата
.Меки силиконски направени, полн страна покриеност да го заштитите вашиот телефон од гребење и пад
.Искра bling кристал случај глам нагоре и да го персонализирате вашиот телефон
.Висок квалитет на материјалите изработени од, не е лесно ја менуваат бојата
Објектот Descreption :

Клучни карактеристики

Материјал:
За Samsung A3 2016 Година, За Samsung А5 2016 Година, За Samsung О7 2016 Година
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Сјајна,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт
Големина:
4.7 inch, 5.2 inch, 5.5 inch
Бренд Име:
Facever
Тип:
браник
Карактеристики:
Дијамант, Цвет, Позлата
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Samsung Галакси A3 2016 Година /А5 2016 Година /О7 2016 Година
боја:
Злато, Злато Се Зголеми
Материјал:
Мек Силикон Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-нула, Анти-удар
Тип:
Цвет Дијамант Случај
Функција:
Handhelp Удобност, Ултра Тенки, Светли Бои
Мало Пакување:
OPP вреќа
Трговија на големо:
10% Попуст На Повеќе Од 10 Парче

Слични производи во категоријата