• Неодамнешно
  • -5 %
Автоматски Сензор Сапун & Sanitizer Фармацевт Допир-бесплатна Бања

Автоматски Сензор Сапун & Sanitizer Фармацевт Допир-бесплатна Бања

DEN 468.00
DEN 492.96

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа точка е вграден во инфрацрвен smart sensor, сапун ќе излезе автоматски откако поставување на вашата рака, dishware, итн.
под spout.
Тоа е совршен за користење во купатило, кујна, канцеларија, училиште, болница, хотел и ресторан.
Спецификации :
Тежина : 301g / 10.6 оз
Капацитет : 400ml
Материјал : ABS пластика
Димензија : 21cm * 11cm * 10см / 8.3 * 4.3 * 3.9 во
Cordless, напојува од 4 AAA батерии (НЕ се Вклучени)
Пакетот вклучува :
1 * Автоматско Сапун Фармацевт
1 * Упатството За

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GX.Diffuser
Функција:
Пена Сапун Фармацевт
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Автоматско Сапун Фармацевт
Главен Материјал:
Пластични
Тип:
Течен Сапун Точење

Слични производи во категоријата