• Неодамнешно
  • -20 %
PINNY Страна се Насликани Керамички Сет Чај Висок Квалитет на Бели Порцелански Gaiwan Кинески Чај Услуга Порцелански Чај Првенство рачно изработени Teapots

PINNY Страна се Насликани Керамички Сет Чај Висок Квалитет на Бели Порцелански Gaiwan Кинески Чај Услуга Порцелански Чај Првенство

DEN 876.00
DEN 1094.40

Количината на стоката
Това е достапна

Време На Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Нејзините значи : комбинација на човекот и на небото и на земјата. Капакот претставуваат небото,Фах претставува земјата,и на сад претставуваат човекот. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Gaiwan во Кина има добра метафора.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Опфатени Порцелански Топли И Нежни,домот на телото,на скалите декорирани,nore вкус. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Апликацијата Област : Дневна Соба,Службеници,Чај Соба. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.7 см(Кол*H)
Капацитет : 165ml
Процесот Тип : Рачно Изработени
Потекло : Dehua Кина
Пакетот Вклучува : 1x Gaiwan
Користете Опсег : применливи за чај, зелен чај, црн чај, миризливи чај, занает чај, овошје, чај пиење пиво и се препорачува од дома чај секојдневна или професионална употреба. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
започнете
крајот
Име : Рачно Насликани Керамички Сет Чај(Gaiwan)
Материјал : Керамички
Големина : 10. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Тоа е добар морал.Одличен избор за домашна употреба, патување и kinki. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Карактеристики : Лесен за користење, лесен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
PINNY
Број на Корисници:
1
Материјал:
Керамички
Апликацијата Област:
Дневна Соба,Службеници,Чај Соба
Потекло:
Потекло
Капацитет:
165ML
Пакетот вклучува:
1xGaiwan
Пакет:
безбедност пакет
Користете Range1:
Се Применува За Чај, Зелен Чај, Црн Чај, Миризливи Чај, Занает, Чај,
Користете Range2:
Овошен Чај Пиење Пиво И Се Препорачува Од Дома Чај Дневно Или Professi
Употреба:
Кафе Чај Алатки,Направи Puer Чај или Кафе

Слични производи во категоријата