• Неодамнешно
650ml стакло teapot тиква кафе тенџере може да се загрева teapot

650ml стакло teapot тиква кафе тенџере може да се загрева teapot

DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANDAZIYAN
Капацитет:
2.0 L
Материјал:
грнчарството

Слични производи во категоријата