• Неодамнешно
  • -35 %
350cc Висок Капацитет Автентични Yixing Teapot Ya Јуани Тенџере Господар рачно изработени Здравствена Заштита Пурпурна Глина Кунг Фу Чај Сет Чај Тенџере

350cc Висок Капацитет Автентични Yixing Teapot Ya Јуани Тенџере Господар рачно изработени Здравствена Заштита Пурпурна Глина

DEN 2112.00
DEN 3249.12

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Кинг Шуи / Кинг Hui Кал Име Yixing Teapot Ya Јуани Тенџере Занает Сите рачно изработени Резба Големина 15*8cm Капацитет : 350cc Пакет Листа 1 PC Teapot (Без Teacup) Пакување Безбедно Пакување области на Примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Виолетова Глина
Име:
Yixing Teapot Ya Јуани Тенџере
Големина:
15*8cm
Капацитет:
350cc
кал:
Виолетова глина руда Кинг Шуи / Кинг Hui Кал
Технологија:
Сите рачно изработени резба
Место на Потекло:
Yixing
вода дупки:
7 дупки
Производ Класификација:
Чај сет, Креативните Дома Декор
Пакувањето вклучува:
1PC Teapot (Без Teacup)
Пакување:
безбедно пакување

Слични производи во категоријата