• Неодамнешно
  • -5 %
CHANOVEL 2017 Нови 304 од не ' Рѓосувачки Челик се справува 24cm 26cm Фрај Пан Готвење Алатки Кујнски Садови

CHANOVEL 2017 Нови 304 од не ' Рѓосувачки Челик се справува 24cm 26cm Фрај Пан Готвење Алатки Кујнски Садови

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Тави
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Вок тип:
Не-слој
Садот Покријте Тип:
Нерѓосувачки Челик Маска
садот покријте:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Дијаметар:
24cm
Бренд Име:
CHANOVEL
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
cc-95
Тави Тип:
Соте Тави
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

Слични производи во категоријата