• Неодамнешно
IWHD Американски Лофт Огледало Стакло Гроздобер Таванот Светлина Тела Lumiled Индустриски Таванот Светилка Ходникот трпезарија Антички светилки

IWHD Американски Лофт Огледало Стакло Гроздобер Таванот Светлина Тела Lumiled Индустриски Таванот Светилка Ходникот трпезарија

DEN 3792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Спецификации Светлината Информации Тип Тавански Светилки Рустикален Стил/Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока
Надолна Димензии вкупна Висина 14.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, вие maychoose да има замена. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.Огледало Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Сребрена Сенка Боја Сребрена Декорација Боја Сребрена Тежина Нето Тежина(kg) 1 KG
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот).
Гаранција
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Број На Модел На:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Лофт Lumiled
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо,Хром
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Стил:
Класични
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1

Слични производи во категоријата