• Неодамнешно
  • -29 %
Дизајнер на таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина тела мода ултра тенок led флеш качи на таванот светилка

Дизајнер на таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина тела мода ултра тенок led флеш качи на таванот

DEN 5840.00
DEN 8225.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.71
За Нашата Компанија :
Превозот :
1. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
Дизајнер на таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина Забелешка :
Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Добредојдовте во мојата продавница
1.Ви благодариме!
. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Дизајнер на таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина параметри :
Материјал : алуминиум acryl покрие LED Type : SMD5730 Напон : AC90-260 V Осветлување боја : Топло бела светлина / Кул бело светло Дизајнер таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина апликација :
хотел, livingroom, спална соба, вила
Дизајнер на таванот светлина спалната соба таванот дизајн луксузни таванот светлина Слика како подолу : Други Светла :
$162.

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Дијаметар 50CM, со Дијаметар од 40CM, со Дијаметар од 60CM, со Дијаметар од 75СМ
Wattage:
warm white light, cold white light
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
Тело Материјал:
Железо,ABS
Број На Модел На:
СЕ-PL-000036
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
ултра тенок led таванот светлина
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Бренд Име:
VITRUST
Име:
деца таванот светлина
Објектот:
децата LED таванот светлина

Слични производи во категоријата